Nasza oferta
NSR
A[u]kcja Trzy Serca
Sekcje

Rozszerzając obszar działalności Koła - tworzymy sekcje, które mają - rozwijać zainteresowania w jedne, skonkretyzowanej dziedzinie.

Jeżeli masz pomysł na złożenie sekcji, to skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci w realizacji swoich ambicji

Obecnie w strukturach Koła funkcjonuje Sekcja Odpowiedzialnego Biznesu, której opiekunem naukowym jest dr Justyna Stecko, adiunkt w Zakładzie Nauk Humanistycznych. W sekcji aktywnie uczestniczy kilkunastu członków, zajmujących się badaniem i analizą przedsiębiorstw, które dobrowolnie uwzględniają niewynikające z umów i zobowiązań zagadnienia społeczne i ekologiczne w prowadzonej działalności gospodarczej. Swoje zainteresowania doskonalą poprzez szkolenia i warsztaty oraz wyjazdy na konferencje.

 

"Hi5 - Telewizja Studencka" to pierwsza tego rodzaju telewizja studencka, nie tylko na Politechnice Rzeszowskiej, ale także w samym Rzeszowie. Powstawała ona jako samodzielna sekcja Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej "Brief" w 2014 roku.

Prowadzona jest przez ambitnych studentów Politechniki Rzeszowskiej. Jej celem jest dostarczanie informacji wszystkim studentom i mieszkańcom miasta Rzeszów, poprzez wywiady, sondy uliczne i inne interesujące materiały o tematyce akademickiej. Jednak w produkcjach nie brakuje akcentów humorystycznych. Mamy liczne plany na rozszerzanie zakresu materiałów, które kierowane są do studentów. Działamy w zgranym zespole, w którym każdy wnosi coś od siebie i ma masę pomysłów, warto więc śledzić nasz fanpage i czekać na nowości. Gwarantujemy, że nie zawiedziecie się. Prowadzenie telewizji sprawia nam wielką radość i daje wiele satysfakcji, nigdy nie wiadomo czego można się po nas spodziewać!

 

W przyszłości, w ramach rozbudowy Koła oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie studentów planujemy wprowadzać kolejne sekcje, które będą kompatybilne z realiami rynku i otoczenia biznesowego. Jeżeli masz pomysł na złożenie sekcji, to skonatruj się z nami i przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci w realizacji swoich ambicji.

Damian Gębarowski
dr Justyna Stecko
Joanna Sienkiewicz
Kinga Litwin
Agata Węgrzyn
Weronika Chomiuk
Areta Dąbal
Gabriela Piskadło
Magdalena Mikołajczak
Aneta Micał
Damian Wołowiec
Arkadiusz Strycharczyk
Damian Leszczyński
Maciej Wojciechowski
Justyna Bryk
Bartosz Zborowski
Mariola Brodowska
Danuta Kostrzewa
Magdalena Kotyra
Zuzanna Pelc
Marzena Bąk
Michał Strączek
Agata Żytniak
Małgorzata Potoczna
Paulina Ciężkowska
Aleksandra Pocałuń
Patrycja Chabko
Aleksandra Węgrzyn
Łukasz Gębara