Nasza oferta
Portfolio

Olimpiwiada

 “OLIMPIWIADA” jest projektem realizowanym w ramach Rzeszowskich Juwenaliów przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej.

 

Jest to studencki wyścig dwuosobowych drużyn po 10 klubach i pubach, zlokalizowanych w centrum, bądź okolicach Rzeszowskiego Rynku. Zadaniem każdej drużyny jest spożycie łącznie 10 piw 0,5 l (po jednym w każdym lokalu) w jak najkrótszym czasie i dotarcie do mety umiejscowionej w ostatnim klubie. Wprowadzenie dwuosobowych drużyn zamiast pojedynczych zawodników ma podkreślać wartość współpracy, która w połączeniu z dobrą zabawą przekłada się na główną, niewymierną korzyść z udziału w wydarzeniu.

 

Istotnym elementem wyścigu są pytania, które będą zadawane uczestnikom w każdym klubie, przed podaniem butelki piwa.

 

“OLIMPIWIADA” jest eventem ukierunkowanym przede wszystkim na dobrą zabawę, to niestandardowy pomysł na spożycie niskoprocentowych napojów alkoholowych. Mamy ambicje zapoczątkowania wieloletniej tradycji wyścigu, który udoskonalany z roku na rok będzie się cieszył coraz większą popularnością, zainteresowaniem młodych ludzi oraz znalezieniem naśladowców w innych miastach.

 

Damian Gębarowski
Klaudia Kapustka
Łukasz Kutyła
Alicja Korzeniowska
Karol Orłowski
Jakub Stawarz
Karolina Przywara
Radosław Wilusz
Aleksandra Paździor
Karol Zieliński
Agata Węgrzyn
Jakub Gruca
Weronika Cieśla
Szymon Gratkowski
Martyna Szczepanik
Adrian Skura
Małgorzata Głuszek
Damian Leszczyński
Alicja Marek
Łukasz Miękisz
Łukasz Grzywacz
Marek Grabias
Piotr Florek
Magdalena Mądro
Kamil Miłek
Weronika Dryja
Dominik Sromek
Aneta Dunaj
Krzysztof Łyczak
Weronika Filar
Nina Zakrzewska