Nasza oferta
Portfolio

Nocne spotkanie z reklamą

Nasze Koło corocznie organizuje Nocne Spotkanie z Reklamą. W tym roku 12 grudnia 2017 roku na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się już XVII-ta edycja tego wydarzenia.

 

Wydarzenie od lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród studentów oraz mieszkańców Rzeszowa i okolic. Tegoroczna edycja zgromadziła na trzech największych salach wykładowych ponad tysiąc widzów, a dzięki przeprowadzonej transmisji online okazję do oglądnięcia najlepszych reklam na świecie miało ponad 45 tys. osób.

 

Nocne Spotkanie z Reklamą jest największym eventem studenckim  tego typu w całym kraju. Informację o wydarzeniu można znaleźć w specjalistycznej prasie, jak i w innych środkach masowego przekazu, takich jak m.in.: TVP3 Rzeszów, LokalnaTV, portal Nowy Marketing, Radio Centrum Rzeszów oraz Polskie Radio Rzeszów.

 

W trakcie pokazu uczestnicy mogą zobaczyć różnorodne reklamy, które wywołują szeroki wachlarz emocji. Dzięki różnorodności bloków tematycznych (m. in. humor w reklamie, reklama sprzed lat, reklama z pieprzykiem czy reklama społecznie zaangażowana), każdy może przyjemnie spędzić czas w gronie znajomych.

 

Wybrane przez nas reklamy potrafią mówić o ważnych tematach dotyczących otaczającej nas rzeczywistości oraz otwierać oczy szerszej widowni na ignorowane w codziennym życiu problemy. Wydarzenie jest przygotowywane przez cały rok, a spoty są dobierane tak, by w sposób niebanalny zaczepiały o charakterystyczne dla danej kategorii cechy.

 

Dodatkową atrakcją dla uczestników jest możliwość wygrania nagród przekazanych przez partnerów wydarzenia w trakcie pokazu reklamowego.

 

 

Damian Gębarowski
Klaudia Kapustka
Łukasz Kutyła
Alicja Korzeniowska
Karol Orłowski
Jakub Stawarz
Karolina Przywara
Radosław Wilusz
Aleksandra Paździor
Karol Zieliński
Agata Węgrzyn
Jakub Gruca
Weronika Cieśla
Szymon Gratkowski
Martyna Szczepanik
Adrian Skura
Małgorzata Głuszek
Damian Leszczyński
Alicja Marek
Łukasz Miękisz
Łukasz Grzywacz
Marek Grabias
Piotr Florek
Magdalena Mądro
Kamil Miłek
Weronika Dryja
Dominik Sromek
Aneta Dunaj
Krzysztof Łyczak
Weronika Filar
Nina Zakrzewska