Portfolio

A[u]kcja Trzy Serca

"A[u]kcja Trzy Serca" to charytatywny projekt organizowany przez nas – członków Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej „Brief” działającego przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Ma ona na celu pomoc potrzebującym. Corocznie przez członków koła wybierana jest inna osoba, której jest niesione wsparcie.

Sama "A[u]kcja Trzy Serca" polega na internetowej licytacji przedmiotów podarowanych przez osoby znane społeczeństwu powszechnie ze świata muzyki, filmu, sportu, polityki, telewizji, biznesu. W naszej akcji potrzebne są trzy dobre serca, aby pomoc mogła być możliwa. Jej nazwa wzięła się od idei przedsięwzięcia, do której potrzebne są trzy dobre serca, aby pomoc mogła być możliwa.

1 serce to znana osoba, która przekazała nam swój przedmiot,

2 serce to osoba, która licytuje ten cenny przedmiot,

3 serce to osoby, które są organizatorem tego przedsięwzięcia, czyli studenci Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej "Brief”.