Nasza oferta
NSR
A[u]kcja Trzy Serca
Członkowie
Areta Dąbal
Członek Koła
Studentka III roku Finansów i Rachunkowości na Wydziale Zarządzania - z wyboru, nie z przypadku. W Kole od 2013r. Praca w Kole daje jej nowe wyzwania oraz szansę na rozwój własnej osobowości. Ambitna, uśmiechnięta osoba, na której można polegać. Ceni zaangażowanie i zdecydowanie. Pasjonatka polskich gór, kibic Asseco Resovii Rzeszów. Uwielbia taniec, sporty motorowe oraz czekoladę o smaku krówkowym.
Gabriela Piskadło
Członek Koła
Studentka wydziału zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, z Kołem związana od 2012 roku. Działalność w kole przyczyniła się do zmiany jej podejścia do życia z „dlaczego ja” na „dlaczego nie ja”. Ambitna i pracowita. Ukończyła kurs księgowości w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, zdobywając certyfikat „Specjalisty do spraw księgowości”. Ponadto aktywność zawodowa, sprawia, że nie marnuje żadnej minuty, wykorzystując swój czas do maximum Interesuje się marketingiem, fotografią i obróbką video. Uwielbia podróżować, odkrywać nowe miejsca przy okazji spełniając swoje marzenia. Dodatkowo aktywnie działa w ochotniczej straży pożarnej.
Magdalena Mikołajczak
Członek Koła
Pochodząca z Bieszczad studentka Wydziału Zarządzania na kierunku Finanse i Rachunkowość. Członek Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej "Brief" od 2014r., a od roku 2015 pełni funkcję wiceprezesa. Jest osobą radosną i pełną optymizmu, lubi działać w grupie. Oprócz zajęć na uczelni chętnie angażuje się w działalność koła naukowego oraz różne akcje charytatywne, zdobywając przy tym doświadczenie i nowe umiejętności. Rozwija swoje hobby śpiewając w Chórze Akademickim Politechniki Rzeszowskiej. Można spotkać ją w Rzeszowie pędzącą na różowym rowerze. Marzy jej się mały domek na peryferiach Rzeszowa.