Nasza oferta
NSR
A[u]kcja Trzy Serca
Członkowie
Damian Gębarowski
Opiekun Naukowy Koła
Z Kołem jest związany od 2005 roku. Początkowo jako członek Koła a później jego Prezes. W chwili obecnej jest jego Opiekunem Naukowym. Pracuje w Katedrze Marketingu. Erudyta, którego największymi zainteresowaniami są gospodarka krajowa, polityka, architektura, sport (piłka nożna i biegi), motoryzacja, film i oczywiście marketing. Pochodzi z Sądecczyzny co ceni i podkreśla. Mąż kobiety, która jest jego największą pasją ;)
Klaudia Kapustka
Prezes Koła
Studentka III roku Logistyki na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. W Kole działa aktywnie od 3 lat, dzięki czemu może dodatkowo rozwijać swoje umiejętności i pasje. Nie lubi siedzieć bezczynnie, dlatego angażuje się w różnego rodzaju akcje i wydarzenia, zrzeszające społeczność studencką. Uwielbia wyzwania i bycie w ciągłym ruchu. Zapalona miłośniczka muzyki i dobrego kina.
Łukasz Kutyła
Vice prezes ds. finansów
Student zarządzania specjalizacji marketing, zakręcony, ciekawski, towarzyski, często ma swoje humorki, które swoją drogą są zmienne jak pogoda. Jego motto „Życie jest odbiciem tego co w sobie nosisz, a to co w sobie nosisz jest zawsze pod Twoją kontrolą”. Zawsze czuję się dobrze, jak sam twierdzi czuć się gorzej niż dobrze po prostu się nie opłaca. Fan sportu, książek i problemów. Kocha dobrą kawę i adrenalinę. Gdy nic nie mówi, możesz wiedzieć, że właśnie Cię analizuje. Nigdy nie odmawia pomocy i partyjki szachów. Gdy go widzicie jadąc samochodem uważajcie na przejściach dla pieszych- często buja w obłokach.
Piotr Florek
Członek Koła
Student kierunku Zarządzanie na Politechnice Rzeszowskiej. W kole działa od 2017 r. Główny nacisk kładzie na inwestycje w Siebie. Rozwój w dużej mierzę osiąga dzięki czynnemu uczestnictwu w Kole Marketingowym. Osoba bardzo komunikatywna i otwarta na nowe znajomości, służąca rada i pomocą w trudnej sytuacji. W wolnych chwilach lubi spędzać czas w gronie znajomych. Interesuje się w dużej mierze motoryzacja szczególnie samochodami sportowymi. Często bierze udział w spotach samochodowych „Nocnej jazdy samochodem bez celu”.
Magdalena Mądro
Członek Koła
Studentka logistyki na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Działa w Studenckim Kole Komunikacji Marketingowej od 2015 roku. Spokojna, pomocna, z poczuciem humoru, lubiąca poznawać nowych ludzi. Angażuje się w różnego rodzaju wydarzenia, dzięki czemu zdobywa nowe umiejętności. Uwielbia podróże i sport, jeździć na rowerze, łyżwach, rolkach, snowboardzie, grać w siatkówkę, lubi spędzać czas aktywnie. Zakręcona w jeździe na łyżwach.
Aneta Dunaj
Członek Koła
Studiuje na Politechnice Rzeszowskiej, na drugim roku zarządzania. Jako student udziela się również ponadprogramowo. Ma przyjemność brać udział w działalności Studenckiego Koła Komunikacji Marketingowej działającego na jej uczelni, a także próbuje swoich sił w chórze akademickim. Uczestnictwo w kole marketingowym daje jej nie tylko korzyści i rozwój osobisty ale również daje poczucie, że przyczynia się do pomocy najbardziej potrzebującym, co ma szansę pokazać podczas uczestnictwa w aukcji Trzy Serca. Na co dzień jest pasjonatką sportu, a zwłaszcza fitnessu, rozwoju osobistego, coachingu. Uwielbia dobre książki, kino i muzykę a także… Nie jest jej obca nauka języków obcych ;-) Lubi uczyć się nowych, ciekawych rzeczy, jest otwarta na ludzi i ciekawa świata a każdy dzień traktuje jako nowe szanse. Ceni wysiłek i ciężką pracę ludzi na rzecz innych, więc sama chciałaby dołożyć do naszego koła swoją cegiełkę poprzez aktywne uczestnictwo, nie jest tu tylko po to żeby być… ;-)
Aleksandra Pocałuń
Członek Koła
Absolwentka technik dentystycznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie studentka II roku studiów magisterskich na kierunku zarządzanie ze specjalizacją menedżerską. Zaangażowana w działalność Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej, w którym obecnie pełni funkcję Wiceprezesa ds. Administracji. Od 2013 aktywnie uczestniczy w rozwoju projektu Formuła Student Rzeszów. Jej zainteresowania naukowe obejmują zagadnienia wykorzystania nowych trendów w komunikacji marketingowej. Ponadto interesuje się fotografią analogową oraz jeździectwem. Chętnie udziela się w akcjach społecznych, a jej działania charakteryzuje skuteczność oraz profesjonalizm.
Patrycja Chabko
Członek Koła
Studentka na kierunku Zarządzanie (Politechnika Rzeszowska) i Filologia angielska (Uniwersytet Rzeszowski). Z Kołem związana od 2013 roku. Pasjonatka tańców latynoamerykańskich. Wolny czas lubi również spędzać na bieżni. Tak jak biegnąc pokonuje coraz dłuższe dystanse, tak w życiu stara się wyznaczać sobie ciągle nowe cele.
Aleksandra Węgrzyn
Członek Koła
Ola jest studentką na ostatnim roku na kierunku Zarządzaniu, w Kole uczestniczy od roku 2013 i od wtedy rozpoczęła się nowa przygoda. Oprócz obowiązków na Uczelni, pracuje również w Banku. Lecz to właśnie wszystkie etaty pozwalają jej się angażować w różne projekty. Ola na co dzień interesuje się muzyką oraz sportem, lecz jej zamiłowanie to reklama, której poświęca swoją obecną pracę magisterską :)