Nasza oferta
Aktualności

XVII Nocne Spotkanie z Reklamą

12 grudnia 2017 roku na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się już XVII-ta edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, której jak zawsze byliśmy organizatorami.

 

Wydarzenie od lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród studentów oraz wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic. Tegoroczna edycja zgromadziła na trzech największych salach wykładowych V1, V2 oraz S1 ponad tysiąc widzów, a dzięki przeprowadzonej transmisji online okazję do oglądnięcia najlepszych reklam na świecie miało ponad 45 tys. osób.

 

Nocne Spotkanie z Reklamą jest największym eventem studenckim  tego typu w całym kraju. Informację o NSR można było spotkać w specjalistycznej prasie, jak i w innych środkach masowego przekazu. Patronami medialnymi w tym roku byli m.in.: TVP3 Rzeszów, LokalnaTV oraz portal Nowy Marketing. Dodatkowo o wydarzeniu można było usłyszeć na antenach Radia Centrum Rzeszów oraz Polskiego Radia Rzeszów.

 

Uczestnicy mogli zobaczyć różnorodne reklamy, które wywoływały szeroki wachlarz emocji. Od radości, poprzez zaciekawienie i wzruszenie, aż do refleksji na temat otaczającego nas świata. Dzięki różnorodności bloków tematycznych (m. in. humor w reklamie, reklama sprzed lat, reklama z pieprzykiem czy reklama społecznie zaangażowana), każdy mógł przyjemnie spędzić czas w gronie znajomych.

 

Dodatkową atrakcją dla uczestników była możliwość wygrania nagród przekazanych przez wielu partnerów w trakcie pokazu reklamowego. Wśród nich wymienić można: Politechnikę Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza, Warszawski Instytut Bankowości, Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, Centrum Medyczne Medyk, Fotobudkę Rzeszów, Infores, InterBit, Polski Bus czy Empik School.

 

Wszystkim, którzy towarzyszyli nam podczas XVII Nocnego Spotkania z Reklamą serdecznie dziękujemy za obecność! Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i zapraszamy za rok na kolejną  XVIII edycję!

 

autor: Aleksandra Paździor

 

Pozostałe:
9. Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy
9 czerwca 2018 roku na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbył się 9. Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy. Była to impreza popularyzująca naukę i technikę w...
czytaj więcej
Damian Gębarowski
Klaudia Kapustka
Łukasz Kutyła
Alicja Korzeniowska
Karol Orłowski
Jakub Stawarz
Karolina Przywara
Radosław Wilusz
Aleksandra Paździor
Karol Zieliński
Agata Węgrzyn
Jakub Gruca
Weronika Cieśla
Szymon Gratkowski
Martyna Szczepanik
Adrian Skura
Małgorzata Głuszek
Damian Leszczyński
Alicja Marek
Łukasz Miękisz
Łukasz Grzywacz
Marek Grabias
Piotr Florek
Magdalena Mądro
Kamil Miłek
Weronika Dryja
Dominik Sromek
Aneta Dunaj
Krzysztof Łyczak
Weronika Filar
Nina Zakrzewska