XVII Nocne Spotkanie z Reklamą

12 grudnia 2017 roku na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się już XVII-ta edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, której jak zawsze byliśmy organizatorami.

Wydarzenie od lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród studentów oraz wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic. Tegoroczna edycja zgromadziła na trzech największych salach wykładowych V1, V2 oraz S1 ponad tysiąc widzów, a dzięki przeprowadzonej transmisji online okazję do oglądnięcia najlepszych reklam na świecie miało ponad 45 tys. osób.

Nocne Spotkanie z Reklamą jest największym eventem studenckim  tego typu w całym kraju. Informację o NSR można było spotkać w specjalistycznej prasie, jak i w innych środkach masowego przekazu. Patronami medialnymi w tym roku byli m.in.: TVP3 Rzeszów, LokalnaTV oraz portal Nowy Marketing. Dodatkowo o wydarzeniu można było usłyszeć na antenach Radia Centrum Rzeszów oraz Polskiego Radia Rzeszów.

Uczestnicy mogli zobaczyć różnorodne reklamy, które wywoływały szeroki wachlarz emocji. Od radości, poprzez zaciekawienie i wzruszenie, aż do refleksji na temat otaczającego nas świata. Dzięki różnorodności bloków tematycznych (m. in. humor w reklamie, reklama sprzed lat, reklama z pieprzykiem czy reklama społecznie zaangażowana), każdy mógł przyjemnie spędzić czas w gronie znajomych.

Dodatkową atrakcją dla uczestników była możliwość wygrania nagród przekazanych przez wielu partnerów w trakcie pokazu reklamowego. Wśród nich wymienić można: Politechnikę Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza, Warszawski Instytut Bankowości, Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, Centrum Medyczne Medyk, Fotobudkę Rzeszów, Infores, InterBit, Polski Bus czy Empik School.

Wszystkim, którzy towarzyszyli nam podczas XVII Nocnego Spotkania z Reklamą serdecznie dziękujemy za obecność! Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i zapraszamy za rok na kolejną  XVIII edycję!

autor: Aleksandra Paździor

Pozostałe:
"Kolaż Kół Naukowych"
W dniu 18.04.2018r nasze koło naukowe brało udział w jednym z wydarzeń Tygodnia Kultury i Nauki na Politechnice Rzeszowskiej jakim był „Kolaż kół naukowych”.