Nasza oferta
Aktualności

XV Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych w Nowym Sączu

W dniach 7-8 grudnia br. Członkowie Studenckiego Koła naukowego Komunikacji Marketingowej Brief brali udział w XV Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych  pt: „Społeczeństwo XXI wieku – problemy i wyzwania” organizowanym przez Koło Naukowe Rozwoju Regionalnego i Koło Naukowe Marketer, działające w Instytucie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. 

 

Dzięki uprzejmości Prorektora ds. kształcenia Pana dr. hab. Inż. Grzegorza Markowskiego, siedem osób z naszego Koła mogło wziąć udział w konferencji i przedstawić swoje referaty na forum wszystkich studentów oraz gości z całej Polski.

 

Uczestnicząc w takich konferencjach możemy zdobywać cenne doświadczenie przy organizacji eventów krajowych, jak i międzynarodowych oraz rozwijać własne zainteresowania i umiejętności podczas wystąpień publicznych.

 

Dodatkowo również możemy integrować się ze społecznością studencką, nawiązywać nowe znajomości i współpracować przy różnego typu wydarzeniach. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję, aby wziąć udział w podobnym sympozjum! 

 

autor: Alicja Korzeniowska

Pozostałe:
9. Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy
9 czerwca 2018 roku na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbył się 9. Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy. Była to impreza popularyzująca naukę i technikę w...
czytaj więcej
Damian Gębarowski
Klaudia Kapustka
Łukasz Kutyła
Alicja Korzeniowska
Karol Orłowski
Jakub Stawarz
Karolina Przywara
Radosław Wilusz
Aleksandra Paździor
Karol Zieliński
Agata Węgrzyn
Jakub Gruca
Weronika Cieśla
Szymon Gratkowski
Martyna Szczepanik
Adrian Skura
Małgorzata Głuszek
Damian Leszczyński
Alicja Marek
Łukasz Miękisz
Łukasz Grzywacz
Marek Grabias
Piotr Florek
Magdalena Mądro
Kamil Miłek
Weronika Dryja
Dominik Sromek
Aneta Dunaj
Krzysztof Łyczak
Weronika Filar
Nina Zakrzewska