Nasza oferta
NSR
A[u]kcja Trzy Serca
Aktualności

XV Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych w Nowym Sączu

W dniach 7-8 grudnia br. Członkowie Studenckiego Koła naukowego Komunikacji Marketingowej Brief brali udział w XV Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych  pt: „Społeczeństwo XXI wieku – problemy i wyzwania” organizowanym przez Koło Naukowe Rozwoju Regionalnego i Koło Naukowe Marketer, działające w Instytucie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. 

 

Dzięki uprzejmości Prorektora ds. kształcenia Pana dr. hab. Inż. Grzegorza Markowskiego, siedem osób z naszego Koła mogło wziąć udział w konferencji i przedstawić swoje referaty na forum wszystkich studentów oraz gości z całej Polski.

 

Uczestnicząc w takich konferencjach możemy zdobywać cenne doświadczenie przy organizacji eventów krajowych, jak i międzynarodowych oraz rozwijać własne zainteresowania i umiejętności podczas wystąpień publicznych.

 

Dodatkowo również możemy integrować się ze społecznością studencką, nawiązywać nowe znajomości i współpracować przy różnego typu wydarzeniach. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję, aby wziąć udział w podobnym sympozjum! 

Pozostałe:
XVII Nocne Spotkanie z Reklamą
12 grudnia 2017 roku na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się już XVII-ta edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, której jak zawsze byliśmy organizatorami.   Wydarzenie...
czytaj więcej
Damian Gębarowski
Klaudia Kapustka
Łukasz Kutyła
Karol Orłowski
Jakub Stawarz
Karolina Przywara
Radosław Wilusz
Aleksandra Paździor
Karol Zieliński
Agata Węgrzyn
Jakub Gruca
Weronika Cieśla
Szymon Gratkowski
Martyna Szczepanik
Adrian Skura
Małgorzata Głuszek
Damian Leszczyński
Alicja Marek
Łukasz Miękisz
Łukasz Grzywacz
Marek Grabias
Piotr Florek
Magdalena Mądro
Aneta Dunaj
Dominik Sromek
Małgorzata Potoczna
Paulina Ciężkowska
Aleksandra Pocałuń
Patrycja Chabko
Aleksandra Węgrzyn