XV Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych w Nowym Sączu

W dniach 7-8 grudnia br. Członkowie Studenckiego Koła naukowego Komunikacji Marketingowej Brief brali udział w XV Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych  pt: „Społeczeństwo XXI wieku – problemy i wyzwania” organizowanym przez Koło Naukowe Rozwoju Regionalnego i Koło Naukowe Marketer, działające w Instytucie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Dzięki uprzejmości Prorektora ds. kształcenia Pana dr. hab. Inż. Grzegorza Markowskiego, siedem osób z naszego Koła mogło wziąć udział w konferencji i przedstawić swoje referaty na forum wszystkich studentów oraz gości z całej Polski.

Uczestnicząc w takich konferencjach możemy zdobywać cenne doświadczenie przy organizacji eventów krajowych, jak i międzynarodowych oraz rozwijać własne zainteresowania i umiejętności podczas wystąpień publicznych.

Dodatkowo również możemy integrować się ze społecznością studencką, nawiązywać nowe znajomości i współpracować przy różnego typu wydarzeniach. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję, aby wziąć udział w podobnym sympozjum!

autor: Alicja Korzeniowska

Pozostałe:
"Kolaż Kół Naukowych"
W dniu 18.04.2018r nasze koło naukowe brało udział w jednym z wydarzeń Tygodnia Kultury i Nauki na Politechnice Rzeszowskiej jakim był „Kolaż kół naukowych”.