XIV Nocne Spotkanie z Reklamą

Nasze Koło corocznie organizuje Nocne Spotkanie z Reklamą. W tym roku 2 grudnia mieliśmy już XIV edycję tego wydarzenia. Do pracy motywuje nas wciąż rosnące zainteresowanie widzów. Jak się okazuje to największa zamknięta impreza studencka w Polsce. W tym roku na wydarzeniu było około 1000 osób, a mogłoby nas być więcej gdyby nie ograniczenia pojemności sal. Gościły u nas także różne media, w tym TVP Rzeszów.

to największa zamknięta impreza studencka w Polsce

Podczas pokazu pokazujemy zbiór najciekawszych reklam z ubiegłego roku i tworzymy z nich unikatowy pokaz w różnych blokach tematycznych. Widowisko jest zawsze zaskakujące, często wzbudza emocje jak kategoria "Reklama społecznie zaangażowana". Reklamy potrafią mówić o ważnych tematach otaczającej nas rzeczywistości, otwierać oczy szerszej widowni na ignorowane w codziennym życiu problemy. Pokaz, który przedstawiamy jest przygotowywany przez cały rok, nie zobaczymy na nim reklam znanych z telewizji. Spoty dobieramy tak, by w sposób niebanalnych zaczepiały o charakterystyczne dla danej kategorii cechy.

pokaz, który przedstawiamy jest przygotowywany przez cały rok, nie zobaczymy na nim reklam znanych z telewizji

Dostosowujemy też Nocne Spotkanie z Reklamą do zmian, które obserwujemy na rynku, stąd wprowadzenie nowej, kontrowersyjnej kategorii "Reklama wiralna". Nocne Spotkanie z Reklamą to ponad dwie godziny pokazu podzielone na dziewięć kategorii tematycznych, którego kolejne edycje są coraz ciekawsze i bardziej zaskakujące dla widzów.

Do zobaczenia już za rok podczas XV NSR!

Pozostałe:
"Kolaż Kół Naukowych"
W dniu 18.04.2018r nasze koło naukowe brało udział w jednym z wydarzeń Tygodnia Kultury i Nauki na Politechnice Rzeszowskiej jakim był „Kolaż kół naukowych”.