Nasza oferta
NSR
A[u]kcja Trzy Serca
Aktualności

XIV Nocne Spotkanie z Reklamą

Nasze Koło corocznie organizuje Nocne Spotkanie z Reklamą. W tym roku 2 grudnia mieliśmy już XIV edycję tego wydarzenia. Do pracy motywuje nas wciąż rosnące zainteresowanie widzów. Jak się okazuje to największa zamknięta impreza studencka w Polsce. W tym roku na wydarzeniu było około 1000 osób, a mogłoby nas być więcej gdyby nie ograniczenia pojemności sal. Gościły u nas także różne media, w tym TVP Rzeszów.

to największa zamknięta impreza studencka w Polsce

Podczas pokazu pokazujemy zbiór najciekawszych reklam z ubiegłego roku i tworzymy z nich unikatowy pokaz w różnych blokach tematycznych. Widowisko jest zawsze zaskakujące, często wzbudza emocje jak kategoria "Reklama społecznie zaangażowana". Reklamy potrafią mówić o ważnych tematach otaczającej nas rzeczywistości, otwierać oczy szerszej widowni na ignorowane w codziennym życiu problemy. Pokaz, który przedstawiamy jest przygotowywany przez cały rok, nie zobaczymy na nim reklam znanych z telewizji. Spoty dobieramy tak, by w sposób niebanalnych zaczepiały o charakterystyczne dla danej kategorii cechy.

pokaz, który przedstawiamy jest przygotowywany przez cały rok, nie zobaczymy na nim reklam znanych z telewizji

Dostosowujemy też Nocne Spotkanie z Reklamą do zmian, które obserwujemy na rynku, stąd wprowadzenie nowej, kontrowersyjnej kategorii "Reklama wiralna". Nocne Spotkanie z Reklamą to ponad dwie godziny pokazu podzielone na dziewięć kategorii tematycznych, którego kolejne edycje są coraz ciekawsze i bardziej zaskakujące dla widzów.

 

Do zobaczenia już za rok podczas XV NSR!

 
Pozostałe:
A[u]kcja Trzy Serca
"A[u]kcja Trzy Serca" to charytatywny projekt organizowany przez Nasze Koło, które ma na celu pomoc potrzebującym. Akcja polega na internetowej licytacji przedmiotów...
czytaj więcej
Damian Gębarowski
dr Justyna Stecko
Joanna Sienkiewicz
Kinga Litwin
Agata Węgrzyn
Weronika Chomiuk
Areta Dąbal
Gabriela Piskadło
Magdalena Mikołajczak
Aneta Micał
Damian Wołowiec
Arkadiusz Strycharczyk
Damian Leszczyński
Maciej Wojciechowski
Justyna Bryk
Bartosz Zborowski
Mariola Brodowska
Danuta Kostrzewa
Magdalena Kotyra
Zuzanna Pelc
Marzena Bąk
Michał Strączek
Agata Żytniak
Małgorzata Potoczna
Paulina Ciężkowska
Aleksandra Pocałuń
Patrycja Chabko
Aleksandra Węgrzyn
Łukasz Gębara