Nasza oferta
Aktualności

XIV Nocne Spotkanie z Reklamą

Nasze Koło corocznie organizuje Nocne Spotkanie z Reklamą. W tym roku 2 grudnia mieliśmy już XIV edycję tego wydarzenia. Do pracy motywuje nas wciąż rosnące zainteresowanie widzów. Jak się okazuje to największa zamknięta impreza studencka w Polsce. W tym roku na wydarzeniu było około 1000 osób, a mogłoby nas być więcej gdyby nie ograniczenia pojemności sal. Gościły u nas także różne media, w tym TVP Rzeszów.

to największa zamknięta impreza studencka w Polsce

Podczas pokazu pokazujemy zbiór najciekawszych reklam z ubiegłego roku i tworzymy z nich unikatowy pokaz w różnych blokach tematycznych. Widowisko jest zawsze zaskakujące, często wzbudza emocje jak kategoria "Reklama społecznie zaangażowana". Reklamy potrafią mówić o ważnych tematach otaczającej nas rzeczywistości, otwierać oczy szerszej widowni na ignorowane w codziennym życiu problemy. Pokaz, który przedstawiamy jest przygotowywany przez cały rok, nie zobaczymy na nim reklam znanych z telewizji. Spoty dobieramy tak, by w sposób niebanalnych zaczepiały o charakterystyczne dla danej kategorii cechy.

pokaz, który przedstawiamy jest przygotowywany przez cały rok, nie zobaczymy na nim reklam znanych z telewizji

Dostosowujemy też Nocne Spotkanie z Reklamą do zmian, które obserwujemy na rynku, stąd wprowadzenie nowej, kontrowersyjnej kategorii "Reklama wiralna". Nocne Spotkanie z Reklamą to ponad dwie godziny pokazu podzielone na dziewięć kategorii tematycznych, którego kolejne edycje są coraz ciekawsze i bardziej zaskakujące dla widzów.

 

Do zobaczenia już za rok podczas XV NSR!

 
Pozostałe:
"Kolaż Kół Naukowych"
W dniu 18.04.2018r nasze koło naukowe brało udział w jednym z wydarzeń Tygodnia Kultury i Nauki na Politechnice Rzeszowskiej jakim był „Kolaż kół naukowych”.
czytaj więcej
Damian Gębarowski
Klaudia Kapustka
Łukasz Kutyła
Alicja Korzeniowska
Karol Orłowski
Jakub Stawarz
Karolina Przywara
Radosław Wilusz
Aleksandra Paździor
Karol Zieliński
Agata Węgrzyn
Jakub Gruca
Weronika Cieśla
Szymon Gratkowski
Martyna Szczepanik
Adrian Skura
Małgorzata Głuszek
Damian Leszczyński
Alicja Marek
Łukasz Miękisz
Łukasz Grzywacz
Marek Grabias
Piotr Florek
Magdalena Mądro
Kamil Miłek
Weronika Dryja
Dominik Sromek
Aneta Dunaj
Krzysztof Łyczak
Weronika Filar
Nina Zakrzewska