Nasza oferta
Aktualności

III Forum Przemysłowe w Karpaczu

W dniach 8-10 grudnia 2017 piętnaście osób ze Studenckiego Koła Komunikacji Marketingowej Brief udało się do  Hotelu Gołębiewskiego w Karpaczu, aby wziąć udział w III Forum Przemysłowym, organizowanym przez Instytut Wschodni.

 

Podczas całego wydarzenia pomagaliśmy tam jako wolontariusze w wielu sekcjach m.in. transporcie, rejestracji, obsłudze sali oraz gości. Każdy miał przypisane zarówno godziny dyżuru jak i wypoczynku, dzięki czemu mogliśmy przeznaczyć część czasu na zwiedzanie pięknej okolicy.

 

Na Forum Przemysłowym obecni byli  najważniejsi przedstawiciele polskiego i europejskiego przemysłu, którzy uczestniczyli w różnych debatach oraz sesjach plenarnych. Poruszane były tematy dotyczące bezpieczeństwa energetycznego i klimatycznego w całej Europie, rewolucji elektrycznej w motoryzacji, reindustrializacji czy gospodarce cyfrowej.

 

Przez te dwa dni mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda organizacja tak wielkiego wydarzenia międzynarodowego i czynnie w nim brać udział. Mogliśmy poznać wiele ważnych osobistości i wysłuchać ich wystąpień podczas prelekcji.

 

Już wkrótce kolejne forum – tym razem w Rzeszowie! Już nie możemy się doczekać!

 

autor: Klaudia Kapustka

Pozostałe:
9. Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy
9 czerwca 2018 roku na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbył się 9. Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy. Była to impreza popularyzująca naukę i technikę w...
czytaj więcej
Damian Gębarowski
Klaudia Kapustka
Łukasz Kutyła
Alicja Korzeniowska
Karol Orłowski
Jakub Stawarz
Karolina Przywara
Radosław Wilusz
Aleksandra Paździor
Karol Zieliński
Agata Węgrzyn
Jakub Gruca
Weronika Cieśla
Szymon Gratkowski
Martyna Szczepanik
Adrian Skura
Małgorzata Głuszek
Damian Leszczyński
Alicja Marek
Łukasz Miękisz
Łukasz Grzywacz
Marek Grabias
Piotr Florek
Magdalena Mądro
Kamil Miłek
Weronika Dryja
Dominik Sromek
Aneta Dunaj
Krzysztof Łyczak
Weronika Filar
Nina Zakrzewska