Nasza oferta
NSR
A[u]kcja Trzy Serca
Aktualności

III Forum Przemysłowe w Karpaczu

W dniach 8-10 grudnia 2017 piętnaście osób ze Studenckiego Koła Komunikacji Marketingowej Brief udało się do  Hotelu Gołębiewskiego w Karpaczu, aby wziąć udział w III Forum Przemysłowym, organizowanym przez Instytut Wschodni.

 

Podczas całego wydarzenia pomagaliśmy tam jako wolontariusze w wielu sekcjach m.in. transporcie, rejestracji, obsłudze sali oraz gości. Każdy miał przypisane zarówno godziny dyżuru jak i wypoczynku, dzięki czemu mogliśmy przeznaczyć część czasu na zwiedzanie pięknej okolicy.

 

Na Forum Przemysłowym obecni byli  najważniejsi przedstawiciele polskiego i europejskiego przemysłu, którzy uczestniczyli w różnych debatach oraz sesjach plenarnych. Poruszane były tematy dotyczące bezpieczeństwa energetycznego i klimatycznego w całej Europie, rewolucji elektrycznej w motoryzacji, reindustrializacji czy gospodarce cyfrowej.

 

Przez te dwa dni mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda organizacja tak wielkiego wydarzenia międzynarodowego i czynnie w nim brać udział. Mogliśmy poznać wiele ważnych osobistości i wysłuchać ich wystąpień podczas prelekcji.

 

Już wkrótce kolejne forum – tym razem w Rzeszowie! Już nie możemy się doczekać!

Pozostałe:
XVII Nocne Spotkanie z Reklamą
12 grudnia 2017 roku na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się już XVII-ta edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, której jak zawsze byliśmy organizatorami.   Wydarzenie...
czytaj więcej
Damian Gębarowski
Klaudia Kapustka
Łukasz Kutyła
Karol Orłowski
Jakub Stawarz
Karolina Przywara
Radosław Wilusz
Aleksandra Paździor
Karol Zieliński
Agata Węgrzyn
Jakub Gruca
Weronika Cieśla
Szymon Gratkowski
Martyna Szczepanik
Adrian Skura
Małgorzata Głuszek
Damian Leszczyński
Alicja Marek
Łukasz Miękisz
Łukasz Grzywacz
Marek Grabias
Piotr Florek
Magdalena Mądro
Aneta Dunaj
Dominik Sromek
Małgorzata Potoczna
Paulina Ciężkowska
Aleksandra Pocałuń
Patrycja Chabko
Aleksandra Węgrzyn