Nasza oferta
Aktualności

A[u]kcja Trzy Serca

"A[u]kcja Trzy Serca" to charytatywny projekt organizowany przez Nasze Koło, które ma na celu pomoc potrzebującym. Akcja polega na internetowej licytacji przedmiotów podarowanych przez znanych ze świata muzyki, filmu, sportu, polityki, telewizji, biznesu...

 

Strona A[u]kcji Trzy Serca

 

 

W naszej akcji potrzebne są trzy dobre serca, aby pomoc mogła być możliwa.

Nazwa "A[u]kcja Trzy Serca" wzięła się od idei przedsięwzięcia, do której potrzebne są trzy dobre serca, aby pomoc mogła być możliwa. 1 serce to znana osoba, która przekazała nam swój przedmiot, 2 serce to osoba, która licytuje ten cenny przedmiot, a 3 serce to osoby, które są organizatorem tego przedsięwzięcia, czyli studenci Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej "Brief".

Każdy może pomóc licytując dla siebie lub swoich bliskich cenne przedmioty!

Wszystkie zebrane środki przeznaczamy na szczytny cel. W kolejnej trzeciej już A[u]kcji pomoc niesiemy dla 4-letniego Kacperka Socha z Jasła. Już w drugiej dobie po urodzeniu zachorował na sepsę oraz odmę opłucnową obustronną, czego następstwem stała się niewydolność oddechowa, krążenia oraz nerek. Przeprowadzono wielokrotną resuscytacją, co spowodowało duże niedotlenienie mózgu, w wyniku czego doszło do wylewów śródczaszkowych IV stopnia. 

U Kacperka zdiagnozowano encefalopatię niedotleniowo-niedokrwienną, mózgowe porażenie dziecięce, niedowład czterokończynowy spastyczny, padaczkę lekooporną, opóźniony rozwój psychomotoryczny oraz małogłowie.

 

 

 

Przedmioty, które można licytować na a[u]kcji:

 

Pozostałe:
9. Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy
9 czerwca 2018 roku na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbył się 9. Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy. Była to impreza popularyzująca naukę i technikę w...
czytaj więcej
Damian Gębarowski
Klaudia Kapustka
Łukasz Kutyła
Alicja Korzeniowska
Karol Orłowski
Jakub Stawarz
Karolina Przywara
Radosław Wilusz
Aleksandra Paździor
Karol Zieliński
Agata Węgrzyn
Jakub Gruca
Weronika Cieśla
Szymon Gratkowski
Martyna Szczepanik
Adrian Skura
Małgorzata Głuszek
Damian Leszczyński
Alicja Marek
Łukasz Miękisz
Łukasz Grzywacz
Marek Grabias
Piotr Florek
Magdalena Mądro
Kamil Miłek
Weronika Dryja
Dominik Sromek
Aneta Dunaj
Krzysztof Łyczak
Weronika Filar
Nina Zakrzewska