Nasza oferta
NSR
A[u]kcja Trzy Serca
Aktualności

A[u]kcja Trzy Serca

"A[u]kcja Trzy Serca" to charytatywny projekt organizowany przez Nasze Koło, które ma na celu pomoc potrzebującym. Akcja polega na internetowej licytacji przedmiotów podarowanych przez znanych ze świata muzyki, filmu, sportu, polityki, telewizji, biznesu...

 

Strona A[u]kcji Trzy Serca

 

 

W naszej akcji potrzebne są trzy dobre serca, aby pomoc mogła być możliwa.

Nazwa "A[u]kcja Trzy Serca" wzięła się od idei przedsięwzięcia, do której potrzebne są trzy dobre serca, aby pomoc mogła być możliwa. 1 serce to znana osoba, która przekazała nam swój przedmiot, 2 serce to osoba, która licytuje ten cenny przedmiot, a 3 serce to osoby, które są organizatorem tego przedsięwzięcia, czyli studenci Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej "Brief".

Każdy może pomóc licytując dla siebie lub swoich bliskich cenne przedmioty!

Wszystkie zebrane środki przeznaczamy na szczytny cel. W kolejnej trzeciej już A[u]kcji pomoc niesiemy dla 4-letniego Kacperka Socha z Jasła. Już w drugiej dobie po urodzeniu zachorował na sepsę oraz odmę opłucnową obustronną, czego następstwem stała się niewydolność oddechowa, krążenia oraz nerek. Przeprowadzono wielokrotną resuscytacją, co spowodowało duże niedotlenienie mózgu, w wyniku czego doszło do wylewów śródczaszkowych IV stopnia. 

U Kacperka zdiagnozowano encefalopatię niedotleniowo-niedokrwienną, mózgowe porażenie dziecięce, niedowład czterokończynowy spastyczny, padaczkę lekooporną, opóźniony rozwój psychomotoryczny oraz małogłowie.

 

 

 

Przedmioty, które można licytować na a[u]kcji:

 

Pozostałe:
XVII Nocne Spotkanie z Reklamą
12 grudnia 2017 roku na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się już XVII-ta edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, której jak zawsze byliśmy organizatorami.   Wydarzenie...
czytaj więcej
Damian Gębarowski
Klaudia Kapustka
Łukasz Kutyła
Karol Orłowski
Jakub Stawarz
Karolina Przywara
Radosław Wilusz
Aleksandra Paździor
Karol Zieliński
Agata Węgrzyn
Jakub Gruca
Weronika Cieśla
Szymon Gratkowski
Martyna Szczepanik
Adrian Skura
Małgorzata Głuszek
Damian Leszczyński
Alicja Marek
Łukasz Miękisz
Łukasz Grzywacz
Marek Grabias
Piotr Florek
Magdalena Mądro
Aneta Dunaj
Dominik Sromek
Małgorzata Potoczna
Paulina Ciężkowska
Aleksandra Pocałuń
Patrycja Chabko
Aleksandra Węgrzyn